Makalelerim
ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN BURCU
ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN BURCU
İman dolu göğsünü, vatanımızı istila etmek isteyen düşman sürülerinin ateş püskürten toplarına, yıldırım yağdıran mitralyözlerine karşı siper eden, kandan dereler, etten ve kemikten tabyalar yaparak şu cennet vatanımızı bize miras bırakan b..
En Zor Meslek...
En Zor Meslek...
Bence, en zor mesleklerden birisi, toplumu din konusunda aydınlatma misyonunu üstlenen din görevlisi veya din gönüllüsü olmaktır. Gerçekten,toplumda hakli inanc,davraniş ve dusunceleri yerlestirmek,kemikleşmis yanlislari tashih etmek,duzel..
Özlenen Dostluk Profili
Özlenen Dostluk Profili
Dostlar aynı inanç, düşünce ve ideallerle bir araya gelen, gönül köprüleri oluşturan; sevgi, saygı, hoşgörü ve vefa ile kaynaşan seçkin insanlar topluluğudur. Tesadüflerin, ihtirasların, menfaatlerin ve zoraki şartların bir araya getirdi..
Az ve Öz Konuşmak
Az ve Öz Konuşmak
  Bunalımlı Dünyamızın her geçen gün daha da artan sıkıntıları ve problemleri karşısında gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine, çalışanından emeklisine kadar pek çok insanımızın zihin gündemi oldukça yorgun, fikir atmosferi karma karı..
Kadına Bakış Açımız
Kadına Bakış Açımız
Kadın, Allah’ın şaheseri olarak en güzel bir şekilde yaratılmış insanın[1] değerli bir numunesi ve ana umdesidir. Başka bir ifadeyle erkeğin öte yarısıdır.[2] Ailenin temel taşı, ana direği, sevgi, sadakat, şefkat ve fedakârlık abidesidi..
Web Sitemiz Yayın Hayatına Başlarken….
Web Sitemiz Yayın Hayatına Başlarken….
Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla… Meslek hayatım boyunca büyük bir sorumluluk ve titizlikle yapmaya çalıştığım toplumu din konusunda aydınlatma görevimi, kulluk bilinci ve ibadet şuuru ile yapma niyetini ve gayretini bana Lütfeden Yü..