Web Sitemiz Yayın Hayatına Başlarken….

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla…

Meslek hayatım boyunca büyük bir sorumluluk ve titizlikle yapmaya çalıştığım toplumu din konusunda aydınlatma görevimi, kulluk bilinci ve ibadet şuuru ile yapma niyetini ve gayretini bana Lütfeden Yüce Rabbime Hamd ve Onun Sevgili Habibine Salat-ü Selam ile başlamak isterim.

Görevimin her aşamasında, cennet vatanımızın değişik yörelerinde, destek himaye, teşvik ve dualarıyla hizmet heyecanımı ve çalışma azmimi kamçılayan tüm kadim dostlarımı ve meslektaşlarımı daima hayır dua ve hüsnü şehadet ile yad etmeyi bir borç telakki ederim.

Allah izin verirse emeklilik hayatım boyunca, dostlarla gönül köprülerimi devam ettirmek, “Acıları Paylaşarak Azaltma ve Sevgileri Paylaşarak Çoğaltma” kültürümüzü dilimden, gönlümden ve elimden geldiğince yaşatmak istiyorum.

Bugüne kadar edindiğim bilgi, tecrübe ve birikimlerimi meslektaşlarım ve toplumumuzla paylaşabilme hazzından nasipdar olma arzusunu taşıyorum.

Ülkemizde hayat mektebinden, tecrübe diploması almış, nice güçlükleri göğüsleyerek şahsiyet peteğini ilim, irfan, ahlak birikimi ve hikmet pırıltıları ile şekillendirmiş sayısız meslek erbabının emekli de olsa neslimize aktaracak öğütleri, toplumla paylaşacak tecrübeleri olabileceğini düşünüyorum.

Bunun yanında İlim ehlinin ve din gönüllerinin emekliliği yoktur. Can kafesten uçana kadar, dağarcığında ilimden, irfandan ve tecrübeden birikimi olanların topluma ışık tutmaya devam etmesi gerekir. Çünkü ilmin, irfanın ve tecrübenin zekatı onu toplumla paylaşmaktır.

Bu sebeple dostlarla tanışmak, buluşmak, konuşmak, dertleşmek, iletişim kurmak ve gönül köprülerini perçinleştirmek için yola çıktım ve bu mütevazi siteyi oluşturdum.

Hiç bir şey yapamasak bile hatıraları yad eder, dostlarla selamlaşır ve birbirimize dua ederiz diye düşünüyorum.

Yüce Rabbim hayırlara vesile kılsın..

                                                                                                                      Ahmet BULUT

                                                                                                          Adana - 2018

Tarih : 16.2.2018
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.